Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
11:00
Tårup IF
4
B67 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
13:00
Tved BK
3
BK Posten (3)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
15:00
Skårup IF
1
Gislev IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
15:00
Egebjerg Fodbold
2
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
15:00
SFF 2015
1
Rudkøbing BK
3
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
18:45
Gislev IF
3
B67 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2023
11:00
Skårup IF
2
Højby S & G
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2023
11:00
Rudkøbing BK
4
Tved BK
5
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:45
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
6
SFF 2015
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:15
Egebjerg Fodbold
2
Skårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
Højby S & G
4
Gislev IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
SFF 2015
3
Oure Fodbold Akademi
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
Tved BK
1
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
Tårup IF
3
Rudkøbing BK
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
B67 (1)
8
BK Posten (3)
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
18:30
Gislev IF
2
BK Posten (3)
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
18:45
Skårup IF
2
SFF 2015
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
18:45
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
4
Tårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
18:45
Oure Fodbold Akademi
1
Tved BK
12
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
15:00
Rudkøbing BK
7
B67 (1)
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
15:00
Højby S & G
2
Egebjerg Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
19:00
BK Posten (3)
5
Tårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:45
Egebjerg Fodbold
2
Gislev IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:45
SFF 2015
3
Højby S & G
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:45
Tårup IF
4
Oure Fodbold Akademi
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:45
B67 (1)
2
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:00
Tved BK
3
Skårup IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
15:00
BK Posten (3)
1
Rudkøbing BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:30
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
4
BK Posten (3)
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:30
Gislev IF
1
Rudkøbing BK
7
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
15:00
Skårup IF
2
Tårup IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
15:00
Højby S & G
0
Tved BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
15:00
Egebjerg Fodbold
2
SFF 2015
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Oure Fodbold Akademi
0
B67 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:45
Tved BK
1
Egebjerg Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:45
B67 (1)
5
Skårup IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
13:00
BK Posten (3)
Oure Fodbold Akademi
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
SFF 2015
1
Gislev IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
Tårup IF
5
Højby S & G
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
Rudkøbing BK
3
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:30
Gislev IF
4
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:45
Skårup IF
0
BK Posten (3)
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:45
SFF 2015
3
Tved BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:45
Oure Fodbold Akademi
1
Rudkøbing BK
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
18:45
Højby S & G
0
B67 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
11:00
Egebjerg Fodbold
2
Tårup IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
13:00
Højby S & G
Oure Fodbold Akademi
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:45
Oure Fodbold Akademi
1
Egebjerg Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:45
BK Posten (3)
4
Højby S & G
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:45
Rudkøbing BK
3
Skårup IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
19:00
Tårup IF
3
SFF 2015
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:00
Tved BK
0
Gislev IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
15:00
B67 (1)
2
Egebjerg Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
15:00
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
Oure Fodbold Akademi
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2023
18:30
Gislev IF
Oure Fodbold Akademi
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2023
18:45
Skårup IF
0
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
15:00
Højby S & G
Rudkøbing BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
15:00
Egebjerg Fodbold
0
BK Posten (3)
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
15:00
Tved BK
5
Tårup IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
SFF 2015
1
B67 (1)
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:45
Tårup IF
2
Gislev IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:45
B67 (1)
4
Tved BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:45
BK Posten (3)
0
SFF 2015
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:45
Rudkøbing BK
2
Egebjerg Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:45
Holluf Pile/Fraugde GIF (1)
1
Højby S & G
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2023
18:45
Oure Fodbold Akademi
5
Skårup IF
3
|