Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. mar 2023
17:45
KR 70
1
Skamby/Hårslev
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:00
Næsby BK (1)
3
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:00
Langtved SG & IF
1
Munkebo BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:30
Kerteminde BK
10
Røde Stjerne
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2023
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
Skamby/Hårslev
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2023
11:00
Munkebo BK
1
KR 70
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2023
11:00
Stige Boldklub 2017
9
Langtved SG & IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2023
11:00
Røde Stjerne
2
Næsby BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2023
13:00
B1913
1
Kerteminde BK
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:30
Kerteminde BK
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:30
Næsby BK (1)
1
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:30
Agedrup-Bullerup BK
2
Røde Stjerne
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
15:00
Langtved SG & IF
2
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
15:00
KR 70
3
Stige Boldklub 2017
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
15:00
Skamby/Hårslev
3
Munkebo BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:30
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
Agedrup-Bullerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
18:30
B1913
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
18:45
Stige Boldklub 2017
3
Skamby/Hårslev
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Munkebo BK
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
15:00
Kerteminde BK
2
Næsby BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
15:00
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
KR 70
9
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
15:00
Røde Stjerne
3
Langtved SG & IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
13:00
B1913
2
Agedrup-Bullerup BK
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:45
Langtved SG & IF
2
B1913
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:00
KR 70
0
Røde Stjerne
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
Munkebo BK
1
Stige Boldklub 2017
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
Næsby BK (1)
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
1
Kerteminde BK
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:30
Skamby/Hårslev
2
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2023
11:00
Kerteminde BK
6
Langtved SG & IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2023
11:00
Næsby BK (1)
0
Agedrup-Bullerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2023
11:00
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
Munkebo BK
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2023
11:00
Røde Stjerne
2
Skamby/Hårslev
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
Stige Boldklub 2017
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:45
Skamby/Hårslev
1
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:45
KR 70
0
Kerteminde BK
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:45
Munkebo BK
2
Røde Stjerne
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
19:15
Stige Boldklub 2017
4
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
15:00
Agedrup-Bullerup BK
7
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
15:00
Langtved SG & IF
0
Næsby BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:45
Næsby BK (1)
1
KR 70
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:45
Agedrup-Bullerup BK
8
Langtved SG & IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2023
18:45
Røde Stjerne
0
Stige Boldklub 2017
8
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
15:00
Kerteminde BK
3
Skamby/Hårslev
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
13:00
B1913
3
Munkebo BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:00
B1913
4
KR 70
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
6
Stige Boldklub 2017
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:30
KR 70
4
Agedrup-Bullerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:45
Skamby/Hårslev
0
Næsby BK (1)
5
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:45
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
5
Røde Stjerne
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
Langtved SG & IF
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
Munkebo BK
3
Kerteminde BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
Stige Boldklub 2017
3
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
KR 70
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2023
18:45
Kerteminde BK
1
Stige Boldklub 2017
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Røde Stjerne
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Næsby BK (1)
3
Munkebo BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
6
Skamby/Hårslev
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
15:00
Langtved SG & IF
1
KR 70
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:15
B1913
0
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
12:00
Røde Stjerne
B1913
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
15:00
Skamby/Hårslev
3
Langtved SG & IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
15:00
Munkebo BK
4
Agedrup-Bullerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
15:00
Stige Boldklub 2017
2
Næsby BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
15:00
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
Kerteminde BK
2
|