Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. aug 2022
18:00
Store Heddinge BK
4
Næstved I.F.
0
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
FC Nakskov
6
TGB
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
10:30
B 1938
1
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:30
Vordingborg IF
2
ØUB
2
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
17:00
TGB
0
B 1938
2
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:00
Rønnede IF
1
IF Svend Gønge
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:00
Næstved I.F.
0
Vordingborg IF
17
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
10:30
ØUB
4
FC Nakskov
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:30
TGB
1
ØUB
7
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
FC Nakskov
Næstved I.F.
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
B 1938
2
Rønnede IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
13:00
Store Heddinge BK
3
Faxe-Haslev Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:30
Vordingborg IF
3
IF Svend Gønge
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
Rønnede IF
1
Store Heddinge BK
7
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:00
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
Vordingborg IF
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:15
IF Svend Gønge
3
FC Nakskov
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:00
Næstved I.F.
0
TGB
6
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
19:00
Faxe-Haslev Pigefodbold
1
Rønnede IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
TGB
2
IF Svend Gønge
6
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
ØUB
13
Næstved I.F.
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
FC Nakskov
Faxe-Haslev Pigefodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
B 1938
1
Store Heddinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:00
Vordingborg IF
8
Rønnede IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:00
Rønnede IF
2
FC Nakskov
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
17:30
ØUB
1
B 1938
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:00
Store Heddinge BK
1
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:15
Faxe-Haslev Pigefodbold
6
TGB
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:15
IF Svend Gønge
1
ØUB
7
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
TGB
5
Rønnede IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
ØUB
3
Faxe-Haslev Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
FC Nakskov
1
Store Heddinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
B 1938
0
Vordingborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:00
Næstved I.F.
0
IF Svend Gønge
10
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:00
Store Heddinge BK
4
TGB
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
17:30
Faxe-Haslev Pigefodbold
9
Næstved I.F.
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:00
Rønnede IF
0
ØUB
8
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:30
B 1938
3
IF Svend Gønge
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
11:00
IF Svend Gønge
0
Store Heddinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:30
Vordingborg IF
7
FC Nakskov
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
13:00
Næstved I.F.
0
B 1938
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
17:15
TGB
0
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
ØUB
1
Store Heddinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
FC Nakskov
1
B 1938
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
13:00
Næstved I.F.
3
Rønnede IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:15
IF Svend Gønge
2
Faxe-Haslev Pigefodbold
1
|
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A