Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2022
18:30
DSIO
2
FC Odense (2)
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
18:15
Gelsted G & IF
2
B 67
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:30
Marienlyst/Odense Q
4
Skamby BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:30
DSIO
4
Flemløse/Ebberup
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2022
18:30
Skamby BK
Gelsted G & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:30
FC Odense (2)
7
B 67
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:30
MG & BK
2
Marienlyst/Odense Q
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
18:30
Båring GF
1
MG & BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:00
B 67
1
Skamby BK
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
18:30
Båring GF
0
DSIO
7
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
Flemløse/Ebberup
1
FC Odense (2)
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
Gelsted G & IF
0
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
14:00
FC Odense (2)
5
Skamby BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:15
DSIO
2
Marienlyst/Odense Q
4
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:30
MG & BK
3
B 67
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:30
Nr. Aaby IK
3
Gelsted G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:15
Gelsted G & IF
2
DSIO
7
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:30
Flemløse/Ebberup
2
Båring GF
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:30
Skamby BK
3
MG & BK
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
18:30
Båring GF
1
FC Odense (2)
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
18:30
B 67
0
Nr. Aaby IK
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:00
DSIO
3
B 67
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
13:00
FC Odense (2)
MG & BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:15
Skamby BK
8
DSIO
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:30
MG & BK
0
Nr. Aaby IK
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
18:30
Båring GF
1
Marienlyst/Odense Q
7
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:30
Nr. Aaby IK
1
Skamby BK
8
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:30
Flemløse/Ebberup
1
Gelsted G & IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:00
Marienlyst/Odense Q
4
Nr. Aaby IK
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
17:30
B 67
2
Flemløse/Ebberup
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
18:00
Gelsted G & IF
1
Båring GF
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:30
DSIO
MG & BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
18:30
Flemløse/Ebberup
0
Skamby BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
18:30
Marienlyst/Odense Q
1
FC Odense (2)
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
18:30
Nr. Aaby IK
0
Båring GF
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
13:00
FC Odense (2)
Nr. Aaby IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
18:30
Båring GF
5
B 67
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
18:30
Gelsted G & IF
1
Marienlyst/Odense Q
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2022
18:30
MG & BK
4
Flemløse/Ebberup
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
18:30
Nr. Aaby IK
1
DSIO
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
18:30
Skamby BK
1
Båring GF
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
11:00
Gelsted G & IF
FC Odense (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2022
18:30
Flemløse/Ebberup
2
Nr. Aaby IK
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2022
18:45
B 67
2
Marienlyst/Odense Q
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
18:30
Flemløse/Ebberup
2
Marienlyst/Odense Q
4
|