Kjøbenhavns Boldklub

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Mesterskabsspil 2023/24 Pulje 1
3F Superliga - Grundspil 2023/24 SL
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Future Cup 2023/24 Pulje 1
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P3
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 4, P2/9 Forår P7
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
Old Boys-DM Øst
Old Boys-DM Finale
Old Boys-LP Øst
M+32 Øst 2024 Pulje 1
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
Veteran-LP Øst
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Drenge M (08) Forår Mester
U15
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
Parasport Øst D (5-mands) Pulje 1
Parasport Øst E (5-mands) Pulje 1
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U14
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U13
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1

Log ind