Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2023
13:00
Køge Union
6
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
VG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:00
Kværkeby IF
1
IF Frem Bjæverskov
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
19:00
IF Frem Bjæverskov
5
Jystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
Sørbymagle IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
13:00
Gørslev IF
1
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Køge BK (3)
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
2
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
FC Storebælt
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
3
Køge Union
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Jystrup IF
IF Frem Bjæverskov
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
IF Frem Bjæverskov
6
Benløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
VG Fodbold
1
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Kværkeby IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Sørbymagle IF
1
IF Frem Bjæverskov
8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
Gørslev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
B. 73, Slagelse
0
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:15
Køge BK (3)
1
IF Frem Bjæverskov
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
IF Frem Bjæverskov
Ejby IF Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
FC Storebælt
0
IF Frem Bjæverskov
2
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1