TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I øst

  • Uge 15

    • 10:00 - 12:30

      AB Tårnby

      Gemmas Alle 41
      2770 Kastrup
  • Uge 16

    • 17:00 - 19:30

      Langeskov IF

      Børmosevej 3
      5550 Langeskov
    • 10:00 - 12:30

      B. 73, Slagelse

      Hjorthøjvej 57
      4200 Slagelse
  • Uge 17

    • 10:00 - 12:30

      Stenlille IF

      Hovedgaden 5
      4295 Stenlille
    • 10:00 - 12:30

      Boldklubben Hellas

      Engdraget 2
      2500 Valby
  • Uge 18

    • 17:00 - 19:30

      Melby-Liseleje IF

      Tollerupvej 27B
      3370 Melby
    • 16:00 - 18:30

      Ledøje-Smørum Fodbold

      Flodvej 62
      2765 Smørum
  • Uge 19

    • 15:30 - 18:00

      Roskilde Pigefodbold

      Herregårdsvej 46
      4000 Roskilde
    • 17:00 - 19:30

      Herstedøster IC

      Bymosevej 4
      2620 Albertslund
    • 16:00 - 18:30

      FC Damsø

      Klitmøllervej 20
      2720 Vanløse
  • Uge 20

    • 16:00 - 18:30

      Otterup B & IK

      Bryggerivej 2
      5450 Otterup
    • 16:00 - 18:30

      B. 1973, Herlev

      Elverhøjen 64
      2730 Herlev
    • 13:00 - 15:30

      KFUMs Boldklub

      Nøkkerosevej 23
      2400 København NV
    • 10:00 - 12:30

      Boldklubben Fremad Valby

      Julius Andersens Vej 8
      2450 København SV
  • Uge 21

    • 16:00 - 18:30

      Boldklubben 1908

      Englandsvej 61
      2300 København S
    • 15:00 - 17:30

      Allinge-Sandvig G.F.

      Stadionvej 2
      3770 Allinge
    • 15:00 - 17:30

      Roskilde Boldklub

      Rådmandshaven 10
      4000 Roskilde
    • 15:00 - 17:30

      Store Heddinge BK

      Parkvej 5
      4660 Store Heddinge
    • 12:00 - 14:30

      Måløv BK

      Måløv Hovedgade 48
      2760 Måløv
  • Uge 22

    • 17:00 - 19:30

      Raklev GI

      Elledevej 29
      4400 Kalundborg
    • 14:00 - 16:30

      Farum BK

      Stavnsholtvej 35A
      3520 Farum
    • 17:00 - 19:30

      Næsby BK

      Stærehusvej 31
      5270 Odense N
  • Uge 23

    • 10:00 - 12:30

      ØB

      Arkonavej 10B
      5000 Odense C
  • Uge 24

    • 15:00 - 17:30

      Nexø B.

      Stadionvej 20
      3730 Nexø
    • 14:00 - 16:30

      Hasle IF

      Damløkkevej 19
      3790 Hasle
  • Uge 25

    • 09:30 - 12:00

      DBU Sjælland

      Ukendt vej
      2605 Brøndby
  • Uge 32

    • 10:00 - 12:30

      Boldklubben Union

      Genforeningspladsen 53
      2400 København NV
    • 10:00 - 12:30

      Dragør Boldklub

      Halvejen 5
      2791 Dragør
  • Uge 33

    • 15:00 - 17:30

      Jyllinge FC

      Baunegårdsvej 80
      4040 Jyllinge
    • 14:30 - 17:00

      Viby IF Sjælland

      Lindevej 32
      4130 Viby Sjælland
    • 16:00 - 18:30

      Højby IF

      Nyvej 17
      4573 Højby
    • 16:00 - 18:30

      MG & BK

      Færøvej 54
      5500 Middelfart
    • 16:00 - 18:30

      Tarup/Paarup IF

      Pårupvej 21
      5210 Odense Nv
  • Uge 34

    • 16:00 - 18:30

      Tårnby FF

      Ugandavej 105
      2770 Kastrup
    • 17:00 - 19:30

      Snekkersten IF

      Agnetevej 1
      3070 Snekkersten
    • 17:00 - 19:30

      Albertslund IF

      Skallerne 14
      2620 Albertslund
    • 14:00 - 16:30

      B 1909

      Gillestedvej 12
      5240 Odense Nø
    • 10:00 - 12:30

      Haslev FC

      Stadionvej 2
      4690 Haslev
  • Uge 35

    • 15:00 - 17:30

      Ringe BK

      Floravej 17
      5750 Ringe
    • 16:00 - 18:30

      Dalum IF

      Dalumvej 95C
      5250 Odense Sv
    • 15:00 - 17:30

      AIK 65 Strøby Fodbold

      Lendrumvej 3
      4671 Strøby
    • 17:00 - 19:30

      Rosenhøj BK

      Kettegård Alle 2
      2650 Hvidovre
    • 17:00 - 19:30

      Kastrup Boldklub

      Røllikevej 5
      2770 Kastrup
  • Uge 36

    • 16:00 - 18:30

      Boldklubben Marienlyst

      Windelsvej 138
      5000 Odense C
    • 17:00 - 19:30

      Gentofte-Vangede Idrætsforening

      Mosebuen 28 B
      2820 Gentofte